Wczytuję dane...

Korygująca

Bielizna korygująca jest przydatna wielu kobietom. Doskonale modeluje i wyszczupla sylwetkę sprawiając, że to czego nie chcemy pokazywać jest ukryte i zamaskowane. 

Trzeba pamiętać, że bielizna korygująca oprócz swoich funkcji powinna być przede wszystkim ładna, przez co i my kobiety czujemy się bardziej zadbane i dowartościowane. Takie właśnie produkty są w naszym sklepie.

Bielizna modelująca jeszcze szczególnie polecana kobietom które są np. w trakcie redukcji wagi a już teraz chcą ładnie wyglądać, czy też kobietom które niedawno urodziły dziecko i nie wróciły jeszcze do figury sprzed ciąży

Ten rodzaj bielizny doskonale skoryguje i wyszczupli brzuch, pośladki i uda. Bielizna modelująca świetnie nadaje się pod ubranie

Bielizna wyszczuplająca bezszwowa jest niezauważalna zarówno pod grubszym jak i tez cieńszym ubraniem, spódnicą czy sukienką. Niektóre modele maja podwyższony stan, przez co świetnie modelują również biodra. Specjalny rodzaj szycia sprawia, że bielizna wyszczuplająca nie zsuwa się tylko doskonale przylega do wybranych partii ciała. 

Oferowana przez nasz sklep bielizna jest uszyta z przyjaznych dla skóry tkanin m.in. z delikatnej i funkcjonalnej mikrofibry. Mikrofibra podnosi optycznie również pośladki przez co zapewnia idealną figurę np. na wielkie wyjścia. Kolorystyka jest tak dobrana, że każda z kobiet znajdzie odpowiedni model dla siebie. Mamy też kolory cieliste, zbliżone do koloru skóry, przez co jest zupełnie niezauważalna pod ubraniem.

Ofertę mamy naprawdę dużą. Zachęcamy do kontaktu! Jesteśmy ekspertami w doborze odpowiedniej bielizny, nie zwlekaj tylko zadzwoń lub napisz!

 

Czytaj mniej Czytaj więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów