Wczytuję dane...
Prawo do odstąpienia od umowy

Odstąpienie od umowy

Przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży każdego zakupionego u nas produktu, w ciągu 14 dni, bez podawania przyczyny. Termin na odstąpienie biegnie od dnia, w którym Ty (lub wskazana przez Ciebie osoba niebędąca przewoźnikiem np. domownik) wszedłeś w posiadanie produktu. Dla zachowania terminu wystarczy, że nadasz powiadomienie przed jego upływem.

Zwracany przez Ciebie towar nie może nosić śladów jego użytkowania i musi być w nienaruszonym opakowaniu. Zwrotowi nie podlegają takie towary jak: rajstopy, majtki, slipy, bokserki oraz inne, które ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych były w zapieczętowanym opakowaniu, a opakowanie zostało otwarte.

Produkt musi być odesłany w oryginalnym niezniszczonym opakowaniu (folia lub opakowanie kartonowe - w zależności od producenta) oraz zapakowane w pudełko tekturowe które zabezpieczy produkt przed uszkodzeniem w trakcie transportu. 

Pamiętaj także o tym, że odpowiadasz za zmniejszenie wartości produktu, wynikające z korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech czy funkcjonowania tego produktu.

Odstąpienie powinno zostać dokonane w drodze jednoznacznego oświadczenia woli. 

Jeśli wyrazisz chęć odstąpienia od umowy poinformuj nas o tym telefonicznie lub e-mail a następnie dokonaj zwrotu na niżej podany adres. Prosimy podać nazwę zwracanych produktów, ilość  oraz numer rachunku do zwrotu. 

Możesz użyć w tym celu wzoru formularza odstąpienia od umowy znajdującego się tutaj

Zwroty przyjmuje firma IFI Iwona Figlewicz, Łódź 93-208, ul. Tatrzańska 108/70.

Jeżeli odstąpisz od umowy sprzedaży produktu, niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu czternastu dni od dnia otrzymania Twojego powiadomienia, zwrócimy Ci wszystkie otrzymane płatności, włącznie z kosztami dostawy (ale za wyjątkiem kosztów dodatkowych, które ewentualnie wynikną w związku z wyborem przez Ciebie innego sposobu dostawy niż najtańszy zwykły oferowany przez nas sposób dostawy). Zwrot płatności nastąpi automatycznie na konto użyte przez Ciebie do dokonania zapłaty za zakupiony produkt, chyba że wspólnie ustalimy inny sposób zwrotu. Koszty zwrotu towaru ponosi kupujący. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem. 

Możemy odmówić dokonania zwrotu płatności do chwili otrzymania zwracanego produktu albo do chwili, gdy przedstawisz nam dowód, że produkt został do nas wysłany.

Pamiętaj, produkt powinieneś odesłać nam niezwłocznie, jednak nie później niż czternaście dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy. Tak jak w przypadku samego odstąpienia, termin uważa się za zachowany, jeśli produkt zostanie wysłany przed upływem czternastu dni.